decorior

Víceúčelový stůl pro švadleny TAILOR bílá

Kvalitní a oblíbený výrobek Víceúčelový stůl pro švadleny TAILOR bílá od výrobce Kondela snadno najdete na našich stránkách teď téměř zdarma! Akční cena již od 4 550 Kč. EAN: 32242061500649
Víceúčelový stůl pro švadleny TAILOR bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 550
Popis produktu

Pracovní stůl TAILOR a jeho multifunkční využití oceníte v každé podobě. Potřebujete někam uložit šicí stroj, nitky, knoflíky, zda ostatní drobnosti, které denně využíváte při své profesi či koníčku? Pracovní stůl TAILOR vám s tím pomůže. Skládá se ze tří šuplíků, z nichž jeden je rozdělen na tři přepážky. Praktická skříňka má výklopnou vrchní desku, a ta vám zajistí snadné odložení šicího stroje. Vytvoření a úklid pracovního prostoru vám zabere jen několik minut. Stůl TAILOR v sobě spojuje stylový design s praktickým odkládacím prostorem i pro vaši kosmetiku. Využijete ho tedy i jako toaletní stolek či psací stůl. Poslouží i grafikům, malířům, výtvarníkům, také každému, kdo rád vyrábí handmade produkty. 
Barva:bíláMateriál:laminovaná DTDRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 50 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:43 kgDodávano v demontu.,Pracovní stůl TAILOR a jeho multifunkční využití oceníte v každé podobě. Potřebujete někam uložit šicí stroj, nitky, knoflíky, zda ostatní drobnosti, které denně využíváte při své profesi či koníčku? Pracovní stůl TAILOR vám s tím pomůže. Skládá se ze tří šuplíků, z nichž jeden je rozdělen na tři přepážky. Praktická skříňka má výklopnou vrchní desku, a ta vám zajistí snadné odložení šicího stroje. Vytvoření a úklid pracovního prostoru vám zabere jen několik minut. Stůl TAILOR v sobě spojuje stylový design s praktickým odkládacím prostorem i pro vaši kosmetiku. Využijete ho tedy i jako toaletní stolek či psací stůl. Poslouží i grafikům, malířům, výtvarníkům, také každému, kdo rád vyrábí handmade produkty. 
Barva:bíláMateriál:laminovaná DTDRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 50 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:43 kgDodávano v demontu.