decorior

Vitrína 2D2W LINDY

Diskontní produkt Vitrína 2D2W LINDY od známého předního výrobce Kondela jde získat v naší nabídce se slevou. Momentálně v akci za 6 590 Kč.
EAN: 139703
Vitrína 2D2W LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
6 590

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Kombinovaná vitrína LINDY plní zároveň praktickou i estetickou funkci. Má elegantní provedení v bílém lesku. Obsahuje dvířka, které jsou kombinovány se sklem. Za nimi je úložný prostor rozdělen jednou skleněnou a jednou DTD policí. Ve spodní části jsou dvířka z kvalitní MDF. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 98 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 156,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 66 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Kombinovaná vitrína LINDY plní zároveň praktickou i estetickou funkci. Má elegantní provedení v bílém lesku. Obsahuje dvířka, které jsou kombinovány se sklem. Za nimi je úložný prostor rozdělen jednou skleněnou a jednou DTD policí. Ve spodní části jsou dvířka z kvalitní MDF. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 98 cmhloubka: 41,5 cmvýška: 156,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 66 kgDodáváno v demontu.