Xora POJÍZDNÝ ŠATNÍ STOJAN

Také vás nebaví oblečení neustále rovnat zpátky do skříně? Tento pojízdný věšák je optimálním doplňkem ke každé skříni a... více informací »
Xora POJÍZDNÝ ŠATNÍ STOJAN
Značka: Xora
1 475 Kč1 799 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Také vás nebaví oblečení neustále rovnat zpátky do skříně? Tento pojízdný věšák je optimálním doplňkem ke každé skříni a...

Také vás nebaví oblečení neustále rovnat zpátky do skříně? Tento pojízdný věšák je optimálním doplňkem ke každé skříni a šatně! Kovová odkládací plocha poslouží jako místo na boty nebo tašky. Zatímco na šatní tyč pověsíte oblečení připravené na další den nebo kabáty a bundy, které rádi a často nosíte. Věšák je vybavený 4 kolečky, takže je mobilní a nebude vám stát nikde v cestě. Konstrukce z pochromované oceli je nadčasová a velmi stabilní. Pojízdný věšák nabízí přídavné místo pro vaše oblečení kdekoli v domácnosti – praktický modní asistent! – TYP: CH-4003-L, KOV, – POCHROMOVANÝ, MAX. NOSN.: 40KG – Š/V/H: 120/180/50 CM. Barva – barvy chromu. Materiál – .

Kvalitní výrobek Xora POJÍZDNÝ ŠATNÍ STOJAN originál od výrobce Xora snadno získáte zde teď právě za výhodnou cenu! Akční cena 1 475 Kč.