Zahradní altán RINGE TYP 1 béžová / černá

Kvalitní a oblíbený kus Zahradní altán RINGE TYP 1 béžová / černá od značky Kondela snadno můžete získat zrovna levně. Teď v akci 3 190 Kč. EAN: 33420121903035
Zahradní altán RINGE TYP 2 béžová / černá
Značka: Kondela
3 190 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Chystáte menší zahradní párty, posezení s rodinou, grilovačku, piknik, stanovačke nebo oslavu narozenin pod sluncem? Skvělý nápad. Jakákoli taková událost na čerstvém vzduchu je doslova zážitkem. Ještě by to chtělo stabilní počasí. Bohužel toto neumíme zajistit. Co však zařídit umíme, je to, že se s námi předem připravíte na nečekané změny počasí. A to zahradním stanovým altánem RINGE TYP 2, který vás v takové situaci zachrání. Náš zahradní altán je šestiúhelníkového tvaru, složený ze 6 bočních stěn, tzv. moskytiér, z toho 2 boční stěny se zapínají na zip. Konstrukce stanu je z oceli, materiál tvoří polyethylen v béžovo černém provedení. Trubková konstrukce vám zaručí rychlou a snadnou montáž. RINGE TYP 2 s rozměry 3,9 x 3,9 x 2,5m  nabízí spolehlivou ochranu před sluníčkem, lehkým deštěm, ale i dotěrným hmyzem. Zato altán je třeba ochránit před silným větrem a sněhem. Tento šikovný pomocník je nenáročný na údržbu a praktický pro přenášení. Balený je v tašce, snadno jej přenesete, kde potřebujete, a stejně snadno rozložíte.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:béžová / černáMateriál:polyethylen / ocelRozměry:šířka: 3,9 mdélka: 3,9 mvýška: 2,5 mšestiúhleníkový profil: 2 x 2 x 2 mHmotnost:12 kgDodáváno v demontu.,Chystáte menší zahradní párty, posezení s rodinou, grilovačku, piknik, stanovačke nebo oslavu narozenin pod sluncem? Skvělý nápad. Jakákoli taková událost na čerstvém vzduchu je doslova zážitkem. Ještě by to chtělo stabilní počasí. Bohužel toto neumíme zajistit. Co však zařídit umíme, je to, že se s námi předem připravíte na nečekané změny počasí. A to zahradním stanovým altánem RINGE TYP 2, který vás v takové situaci zachrání. Náš zahradní altán je šestiúhelníkového tvaru, složený ze 6 bočních stěn, tzv. moskytiér, z toho 2 boční stěny se zapínají na zip. Konstrukce stanu je z oceli, materiál tvoří polyethylen v béžovo černém provedení. Trubková konstrukce vám zaručí rychlou a snadnou montáž. RINGE TYP 2 s rozměry 3,9 x 3,9 x 2,5m  nabízí spolehlivou ochranu před sluníčkem, lehkým deštěm, ale i dotěrným hmyzem. Zato altán je třeba ochránit před silným větrem a sněhem. Tento šikovný pomocník je nenáročný na údržbu a praktický pro přenášení. Balený je v tašce, snadno jej přenesete, kde potřebujete, a stejně snadno rozložíte.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:béžová / černáMateriál:polyethylen / ocelRozměry:šířka: 3,9 mdélka: 3,9 mvýška: 2,5 mšestiúhleníkový profil: 2 x 2 x 2 mHmotnost:12 kgDodáváno v demontu.