decorior

Zahradní altán RINGE TYP 1

Nejprodávanější produkt Zahradní altán RINGE TYP 1 od spolehlivého výrobce Kondela pohodlně nakoupíte tady a teď za rozumné peníze! Zrovna nyní za cenu 2 190 Kč.
EAN: 139477
Zahradní altán RINGE TYP 1
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 190

Chystáte menší zahradní párty, posezení s rodinou, grilovačku, piknik, stanovačke nebo oslavu narozenin pod sluncem? Skvělý nápad. Jakákoli taková událost na čerstvém vzduchu je doslova zážitkem. Ještě by to chtělo stabilní počasí. Bohužel toto neumíme zajistit. Co však zařídit umíme, je to, že se s námi předem připravíte na nečekané změny počasí. A to zahradním stanovým altánem RINGE TYP 1, který vás v takové situaci zachrání. Náš rychle skládací zahradní altán je šestiúhelníkového tvaru, složený ze 6 bočních stěn, tzv. moskytiér, z toho 2 boční stěny se zapínají na zip. Konstrukce stanu je z oceli, materiál tvoří polyethylen v zeleno bílém provedení. Trubková konstrukce vám zaručí rychlou a snadnou montáž. RINGE TYP 1 o rozměrech 3,9 x 3,9 x 2,5m nabízí spolehlivou ochranu před sluníčkem, lehkým deštěm, ale i dotěrným hmyzem. Zato altán třeba ochránit před silným větrem a sněhem. Tento šikovný pomocník je nenáročný na údržbu a praktický pro přenášení. Balený je v tašce, snadno jej přenesete, kde potřebujete, a stejně snadno rozložíte.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:zelená / bíláMateriál:polyethylen / ocelRozměry:šířka: 3,9 mdélka: 3,9 mvýška: 2,5 mšestiúhleníkový profil: 2 x 2 x 2 mHmotnost:11 kgDodáváno v demontu.,Chystáte menší zahradní párty, posezení s rodinou, grilovačku, piknik, stanovačke nebo oslavu narozenin pod sluncem? Skvělý nápad. Jakákoli taková událost na čerstvém vzduchu je doslova zážitkem. Ještě by to chtělo stabilní počasí. Bohužel toto neumíme zajistit. Co však zařídit umíme, je to, že se s námi předem připravíte na nečekané změny počasí. A to zahradním stanovým altánem RINGE TYP 1, který vás v takové situaci zachrání. Náš rychle skládací zahradní altán je šestiúhelníkového tvaru, složený ze 6 bočních stěn, tzv. moskytiér, z toho 2 boční stěny se zapínají na zip. Konstrukce stanu je z oceli, materiál tvoří polyethylen v zeleno bílém provedení. Trubková konstrukce vám zaručí rychlou a snadnou montáž. RINGE TYP 1 o rozměrech 3,9 x 3,9 x 2,5m nabízí spolehlivou ochranu před sluníčkem, lehkým deštěm, ale i dotěrným hmyzem. Zato altán třeba ochránit před silným větrem a sněhem. Tento šikovný pomocník je nenáročný na údržbu a praktický pro přenášení. Balený je v tašce, snadno jej přenesete, kde potřebujete, a stejně snadno rozložíte.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:zelená / bíláMateriál:polyethylen / ocelRozměry:šířka: 3,9 mdélka: 3,9 mvýška: 2,5 mšestiúhleníkový profil: 2 x 2 x 2 mHmotnost:11 kgDodáváno v demontu.