Zahradní stolek COOL BAR hnědá

Multifunkční zahradní bar, který ve složeném stavu slouží jako praktický stůl a po rozvinutí může sloužit jako klasický bar s boxem pro... více informací »
Zahradní stolek COOL BAR hnědá
Značka: Rojaplast
2 085 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční zahradní bar, který ve složeném stavu slouží jako praktický stůl a po rozvinutí může sloužit jako klasický bar s boxem pro...

Multifunkční zahradní bar, který ve složeném stavu slouží jako praktický stůl a po rozvinutí může sloužit jako klasický bar s boxem pro chlazení nápojů.
Elegantní design, povrch v imitaci ratanu a funkčnost – COOL BAR RATTAN. Velmi užitečné řešení při organizaci zahradní párty s přáteli a rodinou.Barva:hnědá Materiál:lisovaný plastRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 50 cmvýška: 57 – 83 cmNosnost: 50 kg (ve složeném stavu)Hmotnost:6 kg,Multifunkční zahradní bar, který ve složeném stavu slouží jako praktický stůl a po rozvinutí může sloužit jako klasický bar s boxem pro chlazení nápojů.
Elegantní design, povrch v imitaci ratanu a funkčnost – COOL BAR RATTAN. Velmi užitečné řešení při organizaci zahradní párty s přáteli a rodinou.Barva:hnědá Materiál:lisovaný plastRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 50 cmvýška: 57 – 83 cmNosnost: 50 kg (ve složeném stavu)Hmotnost:6 kg

Tento zlevněný výrobek Zahradní stolek COOL BAR hnědá od výrobce Rojaplast jednoduše pořídíte zde za akční cenu. Ceny od 2 085 Kč.