decorior

Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2 Bílá

Velmi žádaný kousek Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2 Bílá od oblíbené značky Kondela můžete nakoupit online za nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 550 Kč.
EAN: 145073_50178
Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2 Bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
1 550

Sada dvou konferenčních stolků v industriálním stylu KASTLER TYP 2 si vás získá už na první pohled. Ať už přímo umístěny vedle sebe nebo oddělené od sebe, tyto stolky určitě upoutají pozornost svým designem.Stolky jsou vyrobené z laminované MDF v několika barevných variantách a rám stolků je z kovu v černé barvě. Barva:bílá / černádub sonoma / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF / kovRozměry většího stolku:šířka: 100 cmhloubka: 40 cmvýška: 35 cmRozměry menšího stolku:šířka: 40 cmhloubka: 50 cmvýška: 40 cmTloušťka materiálu: 15 mmHmotnost:12,4 kgDodáváno v demontu.,Sada dvou konferenčních stolků v industriálním stylu KASTLER TYP 2 si vás získá už na první pohled. Ať už přímo umístěny vedle sebe nebo oddělené od sebe, tyto stolky určitě upoutají pozornost svým designem.Stolky jsou vyrobené z laminované MDF v několika barevných variantách a rám stolků je z kovu v černé barvě. Barva:bílá / černádub sonoma / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF / kovRozměry většího stolku:šířka: 100 cmhloubka: 40 cmvýška: 35 cmRozměry menšího stolku:šířka: 40 cmhloubka: 50 cmvýška: 40 cmTloušťka materiálu: 15 mmHmotnost:12,4 kgDodáváno v demontu.