decorior

Noční stolek 1S LINDY

Tento akční a ve slevě produkt Noční stolek 1S LINDY od společnosti s předním postavením na trhu Kondela je k dostání momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Nabídka již od 2 180 Kč.
EAN: 139698
Noční stolek 1S LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 180

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Noční stolek LINDY je praktický pomocník do ložnice či studentských pokojů. K dispozici má jednu zásuvku a odkládací prostor v horní části. Je praktickým a designovým doplňkem do každé ložnice. Zásuvka je bez úchytek a je navržena tak, abyste ji otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 60 cmhloubka: 40 cmvýška: 50,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 20,8 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Noční stolek LINDY je praktický pomocník do ložnice či studentských pokojů. K dispozici má jednu zásuvku a odkládací prostor v horní části. Je praktickým a designovým doplňkem do každé ložnice. Zásuvka je bez úchytek a je navržena tak, abyste ji otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 60 cmhloubka: 40 cmvýška: 50,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 20,8 kgDodáváno v demontu.