decorior

Sedací vak KENOD

Velmi žádaný kousek Sedací vak KENOD od skvělé značky Kondela lze zakoupit právě zde trvale výhodně. Akční cena od 2 060 Kč.
EAN: 139234
Sedací vak KENOD
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 060

Je všeobecně známo, že sedací vak je pro naše zdraví prospěšný. Pohladí nejen naše křivky, ale je balzámem na duši. Navíc zabraňuje nesprávnému držení těla při dlouhodobém sezení. Bolest zad už nebude představovat žádný problém. Pokud uvažujete o takové variantě, sedací vak KENOD je určen právě pro vás. KENOD je čalouněný béžovou látkou a vyplněn je polystyrenovými kuličkami, které jsou antialergické a přizpůsobivé postavě. Jakékoliv opotřebení vaku není problém. Kuličky je možné kdykoliv dokoupit a vyměnit. Sedací vak KENOD dokáže prakticky nahradit tradiční židli a umí být i vkusným doplňkem v domácnosti. Dokonce pro jeho nápaditý vzhled ho můžete použít i např. na terase, balkoně nebo i v restauraci či baru. Bez něj si sezení už nebude vědět představit.Výplň do sedacího vaku je balená zvlášť. Sedací vak je nutné před použitím naplnit. 
Barva:béžová
Materiál:látka / EPS (polystyrenové kuličky)
Rozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 95 cmobjem: 250 loděruodolnost textilie podle testu Martindale: 75 000 oděrek
Nosnost:90 kg
Hmotnost:5 kg
Dodáváno v demontu.,Je všeobecně známo, že sedací vak je pro naše zdraví prospěšný. Pohladí nejen naše křivky, ale je balzámem na duši. Navíc zabraňuje nesprávnému držení těla při dlouhodobém sezení. Bolest zad už nebude představovat žádný problém. Pokud uvažujete o takové variantě, sedací vak KENOD je určen právě pro vás. KENOD je čalouněný béžovou látkou a vyplněn je polystyrenovými kuličkami, které jsou antialergické a přizpůsobivé postavě. Jakékoliv opotřebení vaku není problém. Kuličky je možné kdykoliv dokoupit a vyměnit. Sedací vak KENOD dokáže prakticky nahradit tradiční židli a umí být i vkusným doplňkem v domácnosti. Dokonce pro jeho nápaditý vzhled ho můžete použít i např. na terase, balkoně nebo i v restauraci či baru. Bez něj si sezení už nebude vědět představit.Výplň do sedacího vaku je balená zvlášť. Sedací vak je nutné před použitím naplnit. 
Barva:béžová
Materiál:látka / EPS (polystyrenové kuličky)
Rozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 95 cmobjem: 250 loděruodolnost textilie podle testu Martindale: 75 000 oděrek
Nosnost:90 kg
Hmotnost:5 kg
Dodáváno v demontu.