decorior

Konferenční stolek PUSAN T

Vysoce kvalitní výrobek Konferenční stolek PUSAN T od známého předního výrobce Kondela můžete pořídit nyní levně. Právě lze objednat jen za 4 580 Kč.
EAN: 139787
Konferenční stolek PUSAN T
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 580

Obývák představuje hlavní společenskou místnost, ve které se odehrává nejeden rodinný příběh. Má to ale jeden háček. Aby se rodinný příběh mohl zrodit a vyvíjet, je třeba vytvořit příjemné prostředí a budete se v něm cítit dobře. Dokonale se o to postará správně vybrána obývací sestava. Hledáte nadčasovost, originalitu a kvalitu? Obýváková sestava PUSAN je vhodná právě pro vás. Nábytek je vyrobený z laminované dřevotřísky v barevném provedení apalačský dub. Materiál má tloušťku až 1,9 cm. Dvířka jsou vyrobena z MDF. Pro lepší manipulaci je systém obdařen šedými kovovými úchyty. Celkový vzhled obývacího systému dotvářejí dřevěné nožičky. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a předsíní. Komponenty ze sektorového systému se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ. Pořiďte si obývací systém PUSAN, který zpříjemní vaše domácí prostředí a pohladí vás na duši.
Konferenční stolek z kolekce PUSAN ​​je zajímavý a vkusný. Oživí nejeden obývací prostor. Vyroben je z laminované dřevotřísky v provedení dub apalačský. Stolek vyniká svým odkládacím prostorem a praktickým šuplíkem, který ukryje i ty nejtajnější poklady. Pro lepší manipulaci šuplík obsahuje kovovou úchytku šedé barvy.Barva: dub apalačskýMateriál: laminová DTD / MDF / kovRozměry: šířka: 100 cmhloubka: 75 cmvýška: 45 cmtloušťka materiálu: 1,9 cmHmotnost: 34,2 kgDodáváno v demontu.,Obývák představuje hlavní společenskou místnost, ve které se odehrává nejeden rodinný příběh. Má to ale jeden háček. Aby se rodinný příběh mohl zrodit a vyvíjet, je třeba vytvořit příjemné prostředí a budete se v něm cítit dobře. Dokonale se o to postará správně vybrána obývací sestava. Hledáte nadčasovost, originalitu a kvalitu? Obýváková sestava PUSAN je vhodná právě pro vás. Nábytek je vyrobený z laminované dřevotřísky v barevném provedení apalačský dub. Materiál má tloušťku až 1,9 cm. Dvířka jsou vyrobena z MDF. Pro lepší manipulaci je systém obdařen šedými kovovými úchyty. Celkový vzhled obývacího systému dotvářejí dřevěné nožičky. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a předsíní. Komponenty ze sektorového systému se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ. Pořiďte si obývací systém PUSAN, který zpříjemní vaše domácí prostředí a pohladí vás na duši.
Konferenční stolek z kolekce PUSAN ​​je zajímavý a vkusný. Oživí nejeden obývací prostor. Vyroben je z laminované dřevotřísky v provedení dub apalačský. Stolek vyniká svým odkládacím prostorem a praktickým šuplíkem, který ukryje i ty nejtajnější poklady. Pro lepší manipulaci šuplík obsahuje kovovou úchytku šedé barvy.Barva: dub apalačskýMateriál: laminová DTD / MDF / kovRozměry: šířka: 100 cmhloubka: 75 cmvýška: 45 cmtloušťka materiálu: 1,9 cmHmotnost: 34,2 kgDodáváno v demontu.