decorior

Zahradní party stan TEKNO TYP 3

Oblíbený a akční kus Zahradní party stan TEKNO TYP 3 od dodavatele s dobrým jménem Kondela získáte u nás právě za zcela nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 4 650 Kč.
EAN: 139434
Zahradní party stan TEKNO TYP 3
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 650

Čas strávený na zahradě patří nepochybně k té nejoblíbenější činnosti. Vychutnávat si čerstvý vzduch, teplé sluneční paprsky, stolovat během letního dne nebo relaxovat v kruhu nejbližších. To je sen mnoha nadšenců pohodlí. Aby však radost nic nepokazilo pořiďte si zahradní stan TEKNO TYP 3. Počasí dokáže být opravdu nepředvídatelné, ale s párty stanem TEKNO si užijete posezení na zahradě bez ohledu na menší výkyvy počasí. Stan je vyroben ze 100% polyetylénu, stabilitu zajišťuje kvalitní ocelová konstrukce. TEKNO působí velmi elegantně, a to díky bílé barvě. Tvoří ho stříška a osm bočních stěn, které jsou snímatelné. Na šesti se nachází průhledné okno. Dvě stěny, která slouží jako vchod, disponují zipem. Už vám nic nezabrání v tom, abyste připravili párty na, kterou vaši známí nikdy nezapomenou.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:bíláMateriál:polyetylen / kovRozměry:šířka: 3 mdélka: 9 mvýška: 2,5 mHmotnost:22,5 kgDodáváno sestavené.,Čas strávený na zahradě patří nepochybně k té nejoblíbenější činnosti. Vychutnávat si čerstvý vzduch, teplé sluneční paprsky, stolovat během letního dne nebo relaxovat v kruhu nejbližších. To je sen mnoha nadšenců pohodlí. Aby však radost nic nepokazilo pořiďte si zahradní stan TEKNO TYP 3. Počasí dokáže být opravdu nepředvídatelné, ale s párty stanem TEKNO si užijete posezení na zahradě bez ohledu na menší výkyvy počasí. Stan je vyroben ze 100% polyetylénu, stabilitu zajišťuje kvalitní ocelová konstrukce. TEKNO působí velmi elegantně, a to díky bílé barvě. Tvoří ho stříška a osm bočních stěn, které jsou snímatelné. Na šesti se nachází průhledné okno. Dvě stěny, která slouží jako vchod, disponují zipem. Už vám nic nezabrání v tom, abyste připravili párty na, kterou vaši známí nikdy nezapomenou.
Doporučení výrobce:Nevystavujte stan nepříznivým povětrnostním podmínkám a silnému dešti. Stan se nedoporučuje používat v zimních měsících, kdy je riziko těžkých sněhových nánosů.Barva:bíláMateriál:polyetylen / kovRozměry:šířka: 3 mdélka: 9 mvýška: 2,5 mHmotnost:22,5 kgDodáváno sestavené.