decorior

Komoda DELIS G

Akční produkt Komoda DELIS G od známého dodavatele Kondela naleznete nyní téměř zdarma. Nabídky od 8 570 Kč.
EAN: 139704
Komoda DELIS G
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
8 570

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Komoda DELIS G poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete dvě police z DTD. Kromě skříňky komoda nabízí 3 zásuvky a otevřený úložný prostor. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Komoda DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, iv obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 179,7 cmhloubka: 40 cmvýška: 86,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:71,6 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Komoda DELIS G poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete dvě police z DTD. Kromě skříňky komoda nabízí 3 zásuvky a otevřený úložný prostor. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Komoda DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, iv obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 179,7 cmhloubka: 40 cmvýška: 86,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:71,6 kgDodáváno v demontu.