decorior

Konferenční stolek DELIS T

Tento oblíbený produkt Konferenční stolek DELIS T od výrobce s mnohaletou tradicí Kondela máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 890 Kč.
EAN: 139709
Konferenční stolek DELIS T
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
2 890

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Konferenční stolek DELIS T je v krásném a moderním designu. Obohatí každou obývací pokoj, kancelář či studentský pokoj.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 110 cmhloubka: 65 cmvýška: 45 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:28,6 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Konferenční stolek DELIS T je v krásném a moderním designu. Obohatí každou obývací pokoj, kancelář či studentský pokoj.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 110 cmhloubka: 65 cmvýška: 45 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:28,6 kgDodáváno v demontu.