decorior

RTV stolek DELIS P

Tento skvělý výrobek RTV stolek DELIS P od výrobce Kondela pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 4 990 Kč.
EAN: 139705
RTV stolek DELIS P
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 990

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
RTV stolek DELIS P poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete jednu polici z DTD. Kromě skříňky TV stolek nabízí jednu zásuvku a otevřený úložný prostor. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Skříň DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, i v obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 153,7 cmhloubka: 42 cmvýška: 51,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:38 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
RTV stolek DELIS P poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete jednu polici z DTD. Kromě skříňky TV stolek nabízí jednu zásuvku a otevřený úložný prostor. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Skříň DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, i v obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 153,7 cmhloubka: 42 cmvýška: 51,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:38 kgDodáváno v demontu.