decorior

LED osvětlení k vitríně DELIS C / K

Tento diskontní kus LED osvětlení k vitríně DELIS C / K s pečetí kvality od značky Kondela dostanete zrovna za parádní cenu! Nyní pořídíte od 790 Kč.
EAN: 139807
LED osvětlení k vitríně DELIS C / K
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
790

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
LED osvětlení DELIS je vhodné do vitrín DELIS C a DELIS K. LED osvětlení v bílém podbarvení navodí v místnosti tu pravou atmosféru.Barva:bíláHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
LED osvětlení DELIS je vhodné do vitrín DELIS C a DELIS K. LED osvětlení v bílém podbarvení navodí v místnosti tu pravou atmosféru.Barva:bíláHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.