decorior

Rozkládací jídelní stůl DELIS S

Kvalitní a levný výrobek Rozkládací jídelní stůl DELIS S od společnosti se zárukou kvality Kondela je k dostání v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Akční cena 8 570 Kč.
EAN: 139708
Rozkládací jídelní stůl DELIS S
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
8 570

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Stůl DELIS S poskytuje dostatek místa pro všechny členy rodiny. Je rozkládací, po rozložení se šířkou 180 cm.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 86 cmvýška: 79,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:62 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Stůl DELIS S poskytuje dostatek místa pro všechny členy rodiny. Je rozkládací, po rozložení se šířkou 180 cm.Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 86 cmvýška: 79,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:62 kgDodáváno v demontu.