decorior

Policová skříň DELIS V Pravé

Oblíbený produkt Policová skříň DELIS V Pravé od výrobce Kondela máte možnost pořídit ještě dnes napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 5 790 Kč.
EAN: 139710_49844
Policová skříň DELIS V Pravé
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
5 790

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Skříň DELIS V poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete pět polic z DTD. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky do levé nebo pravé strany. Skříň DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, i v obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Skříň nabízíme v pravém nebo levém provedení. Výběr provedení zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 58,9 cmhloubka: 38 cmvýška: 201,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:50 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Skříň DELIS V poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete pět polic z DTD. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky do levé nebo pravé strany. Skříň DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, i v obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Skříň nabízíme v pravém nebo levém provedení. Výběr provedení zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF Rozměry:šířka: 58,9 cmhloubka: 38 cmvýška: 201,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:50 kgDodáváno v demontu.