decorior

Vitrína DELIS R Levé

Unikátní produkt Vitrína DELIS R Levé od společnosti s předním postavením na trhu Kondela můžete najít v naší nabídce ve slevě. K sehnání zrovna v akci za 4 590 Kč.
EAN: 139706_49843
Vitrína DELIS R Levé
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 590

Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Vitrína DELIS R poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete jednu polici z DTD. Kromě skříňky komoda nabízí otevřený regál. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky do levé strany. Vitrína DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, iv obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Vitrínu nabízíme v pravém nebo levém provedení. Výběr provedení zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF / skloRozměry:šířka: 58,9 cmhloubka: 38 cmvýška: 201,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:43,5 kgDodáváno v demontu.,Delikatesa do obýváku, to je obývákový sektor DELIS. V designu této sestavy se odráží nový, lepší směr, kterým se ubírá současný nábytkový průmysl. DELIS působí uhlazeně, ba až jednoduše na pohled, ale nedejte se zmást jeho nenáročným vzhledem. To, co vás přesvědčí pro koupi, je jeho kvalitní zpracování a detaily.Nábytek je vyroben z laminované DTD, kterou doplňují dvířka z MDF. Zmínili jsme detaily. Nemáme však na mysli pouze jedinečnou kresbu dřeva na použitém materiálu, ale i kovové úchytky, které přidávají na hodnotě nábytku. Odstín dub bolzano krásně ladí s černou, která je použita na úchytech a nosném podstavci. 
Vitrína DELIS R poskytuje dostatek úložného prostoru. Za dvířky z MDF najdete jednu polici z DTD. Kromě skříňky komoda nabízí otevřený regál. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky do levé strany. Vitrína DELIS krásně vynikne ve vaší ložnici, iv obývacím pokoji, pracovně či studentském pokoji.Vitrínu nabízíme v pravém nebo levém provedení. Výběr provedení zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Barva:dub bolzano / černáMateriál:laminovaná DTD / MDF / skloRozměry:šířka: 58,9 cmhloubka: 38 cmvýška: 201,2 cmtloušťka materiálu: 16 mmvýška spodního prostoru od podlahy: 5 cmHmotnost:43,5 kgDodáváno v demontu.