decorior

RTV stolek ARYAN 2D1S/150

Unikátní a žádaný produkt RTV stolek ARYAN 2D1S/150 od společnosti s předním postavením na trhu Kondela máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za super peníze! Akční cena od 4 890 Kč.
EAN: 139663
RTV stolek ARYAN 2D1S/150
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 890

Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
ARYAN RTV stolek je kombinovaný. S radostí poslouží jako stolek pro umístění televize, ale i domácí elektroniky. Na levé i pravé straně má skříňku s dvířky. Uprostřed se nachází otevřený úložný prostor, pod kterým je šuplík na uložení drobností.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 148 cmhloubka: 45 cmvýška: 48 cmrozměr police: 41,7 x 39 x 17,2 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmnosnost šuplíku: 5 kgHmotnost:37,5 kgDodáváno v demontu.,Obdivujete krásný, harmonický, ale zejména elegantní nábytek ve skandinávském stylu? Výborně! ARYAN, sektorový systém vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic je vytvořen přímo do vašeho příbytku. Barevné provedení bílá je ideální do každého interiéru, snadno kombinovatelné s doplňky v barevném kontrastu.Konstrukce sektoru je vyrobena z laminované DTD, dvířka jsou vyrobeny z MDF. Dvířka doplňuje originální vzor. I díky němu je tento nábytek unikátní. Celkový vzhled každé části sektoru dotvářejí elegantní nožičky. Komponenty ze sektoru se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ.
ARYAN RTV stolek je kombinovaný. S radostí poslouží jako stolek pro umístění televize, ale i domácí elektroniky. Na levé i pravé straně má skříňku s dvířky. Uprostřed se nachází otevřený úložný prostor, pod kterým je šuplík na uložení drobností.Barva:bíláMateriál:laminovaná DTD / MDFRozměry:šířka: 148 cmhloubka: 45 cmvýška: 48 cmrozměr police: 41,7 x 39 x 17,2 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmnosnost šuplíku: 5 kgHmotnost:37,5 kgDodáváno v demontu.