decorior

Herní křeslo umělá kůže Dekorhome Černá / bílá

Tento neodolatelný výrobek Herní křeslo umělá kůže Dekorhome Černá / bílá od populárního výrobce vidaXL snadno můžete najít tady a teď skutečně levně! Nabídka již od 3 245 Kč. EAN: 8719883680682
Herní křeslo umělá kůže Dekorhome Černá / bílá
Ověřit dostupnost
Značka: vidaXL
3 245
Popis produktu

Výrazná a luxusní herní židle skvěle doplní domácnost či kancelář každého náruživého hráče i pracanta.
Design s vysokým a ergonomicky polstrovaným opěradlem, područkami a sedákem vám umožní pohodlně pracovat nebo hrát i několik hodin. Výšku židle lze upravovat, takže ji můžete přizpůsobit výšce vašeho stolu, aby se vám pohodlněji sedělo a vaše páteř byla ve zdravé pozici. Design rovněž umožňuje otáčet židli o 360° stupňů a měnit úhel područek dle momentální potřeb. Židle má 5 nylonových koleček, dá se tudíž bez námahy či hluku přesouvat z místa na místo. Sestavení herní židle je snadné.Barva: modráčerná / šedá / bíláčerná / bíláVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: umělá kůže / kov / plastRozměry: šířka: 52,5 cmhloubka: 67 cmvýška: 122 – 122 cmvýška sedu: 47 – 57 cmvýška područek od země: 72 cmHmotnost: 16,5 kgDodáváno v demontu. ,Výrazná a luxusní herní židle skvěle doplní domácnost či kancelář každého náruživého hráče i pracanta.
Design s vysokým a ergonomicky polstrovaným opěradlem, područkami a sedákem vám umožní pohodlně pracovat nebo hrát i několik hodin. Výšku židle lze upravovat, takže ji můžete přizpůsobit výšce vašeho stolu, aby se vám pohodlněji sedělo a vaše páteř byla ve zdravé pozici. Design rovněž umožňuje otáčet židli o 360° stupňů a měnit úhel područek dle momentální potřeb. Židle má 5 nylonových koleček, dá se tudíž bez námahy či hluku přesouvat z místa na místo. Sestavení herní židle je snadné.Barva: modráčerná / šedá / bíláčerná / bíláVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: umělá kůže / kov / plastRozměry: šířka: 52,5 cmhloubka: 67 cmvýška: 122 – 122 cmvýška sedu: 47 – 57 cmvýška područek od země: 72 cmHmotnost: 16,5 kgDodáváno v demontu.