Hom`in POSTEL BOXSPRING, 180/200 cm, textil, antracitová, černá

Postel boxspring je synonymem pro uvolnění a relaxaci. Postel je celkově v provedení šedé barvy a záhlaví je navíc vybavené... více informací »
Hom`in POSTEL BOXSPRING
Značka: Hom`in
29 691 Kč32 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Postel boxspring je synonymem pro uvolnění a relaxaci. Postel je celkově v provedení šedé barvy a záhlaví je navíc vybavené...

Postel boxspring je synonymem pro uvolnění a relaxaci. Postel je celkově v provedení šedé barvy a záhlaví je navíc vybavené odnímatelným černým potahem. Dobrý spánek garantuje třívrstvá výstavba postele – základ tvoří 2 boxy s bonelovými pružinami, které dodávají měkký a houpavý pocit při ležení. Na nich se pak nachází 7 zónová matrace s taštičkovými pružinami. Tato výplň se velmi dobře přizpůsobí vašemu tělu. Velmi praktické je, že jsou matrace z každé strany vybavené jiným stupněm tvrdosti. Pokud vám nevyhovuje měkčí strana, jednoduše obrátíte matraci a už ležíte 'tvrdém'. Jako třešnička na dortu je pak postel zakončené topperem ze studené pěny, který je přes celou plochu lůžka, která obnáší cca 180 x 200 cm. Černé kovové nohy doplňují vzhled postele a výška sedu je příjemných cca 65 cm. Cena nezahrnuje lůžkoviny a dekoraci. Pořiďte si nyní online postel boxpring, která je ideální souhrou pohodlí a stylu!     – **BEZ:RONDA 99,KT:NOBILIA 100, – **BOX:BFK,2XWENDEMA:7ZTTFK H2/ – **H3,TO:KS DG.FÜ:ČERNÁ,180X200. Barva – antracitová. Materiál – .

Tento velmi žádaný produkt Hom`in POSTEL BOXSPRING, 180/200 cm, textil, antracitová, černá od značky Hom`in získáte u nás se slevou! Nyní za akční cenu 29 691 Kč.