decorior

Houpací síť ATIKA NEW TYP 2 bílá

Kvalitní a oblíbený kus Houpací síť ATIKA NEW TYP 2 bílá od top výrobce Kondela jednoduše pořídíte tady teď v akci. Akční cena již od 290 Kč. EAN: 32242087702627
Houpací síť ATIKA NEW TYP 2
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
290
Popis produktu

Pokud hledáte dokonalý relax na zahradě, vyzkoušejte houpací síť ATIKA NEW TYP 2. Je vyrobena v bílém provedení z materiálů bavlna a dřevo. Houpací síť je možné upevnit o dvojici stromů nebo ji zavěsit na speciální konstrukci. Je vhodná i do interiéru.
Nosnost a stabilitu houpací sítě zvýší i správně zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 1 nebo OTAN NEW TYP 3 z naší nabídky má pevnou konstrukci, při relaxování v houpací síti vám poskytne pocit jistoty a bezpečí. Stojan není součástí balení. Pokud máte zájem o stojan, je třeba si ho zakoupit.Barva:bíláMateriál: 100% bavlna / dřevoRozměry:šířka: 80 cmdélka: 200 cmNosnost: 120 kgHmotnost:3,6 kgDodáváno v demontu.,Pokud hledáte dokonalý relax na zahradě, vyzkoušejte houpací síť ATIKA NEW TYP 2. Je vyrobena v bílém provedení z materiálů bavlna a dřevo. Houpací síť je možné upevnit o dvojici stromů nebo ji zavěsit na speciální konstrukci. Je vhodná i do interiéru.
Nosnost a stabilitu houpací sítě zvýší i správně zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 1 nebo OTAN NEW TYP 3 z naší nabídky má pevnou konstrukci, při relaxování v houpací síti vám poskytne pocit jistoty a bezpečí. Stojan není součástí balení. Pokud máte zájem o stojan, je třeba si ho zakoupit.Barva:bíláMateriál: 100% bavlna / dřevoRozměry:šířka: 80 cmdélka: 200 cmNosnost: 120 kgHmotnost:3,6 kgDodáváno v demontu.