Komoda METRIS TYP 1 Grafit / bílá

Komoda METRIS je vždy elegantním řešením vytvoření dostatku úložného prostoru a obohacení místnosti, skvělým designovým kouskem.Tyto komody jsou... více informací »
Komoda METRIS TYP 1 Grafit / bílá
Značka: Kondela
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda METRIS je vždy elegantním řešením vytvoření dostatku úložného prostoru a obohacení místnosti, skvělým designovým kouskem.Tyto komody jsou...

Komoda METRIS je vždy elegantním řešením vytvoření dostatku úložného prostoru a obohacení místnosti, skvělým designovým kouskem.Tyto komody jsou vyrobeny z DTD laminované, v příjemné a vždy nadčasové kombinaci tmavě šedá-grafit a bílá. Nikdy neztratí své kouzlo.
Komoda METRIS TYP 1 poskytuje prostor pro uložení rozličných předmětů, šatstva, dokumentů. Její vrchní deska přímo vybízí k umístění rostlin, suvenýrů či rodinných fotografií. Je dvoudveřová. Uvnitř se nachází jedna police.Barva:  bílá / dub sonomabílá / grafitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 60 cm hloubka: 35 cmvýška: 82 cm Hmotnost:   21 kg Dodáváno v demontu. ,Komoda METRIS je vždy elegantním řešením vytvoření dostatku úložného prostoru a obohacení místnosti, skvělým designovým kouskem.Tyto komody jsou vyrobeny z DTD laminované, v příjemné a vždy nadčasové kombinaci tmavě šedá-grafit a bílá. Nikdy neztratí své kouzlo.
Komoda METRIS TYP 1 poskytuje prostor pro uložení rozličných předmětů, šatstva, dokumentů. Její vrchní deska přímo vybízí k umístění rostlin, suvenýrů či rodinných fotografií. Je dvoudveřová. Uvnitř se nachází jedna police.Barva:  bílá / dub sonomabílá / grafitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 60 cm hloubka: 35 cmvýška: 82 cm Hmotnost:   21 kg Dodáváno v demontu. 

Tento designový výrobek Komoda METRIS TYP 1 Grafit / bílá od oblíbené značky Kondela jednoduše můžete získat na našich stránkách ve výprodejové akci. Nabídka již od 1 890 Kč.