Novel KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy buku, dřevo, 70/70/41,5 cm

Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch,... více informací »
Novel KONFERENČNÍ STOLEK
Značka: Novel
3 499 Kč5 299 Kč Sleva -33%
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch,...

Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch, tím krásně vynikne přírodní zbarvení dřeva a jeho struktura. Navíc kvalitní dřevo přispěje ke zdravému klima prostoru.  Kontrastem ke dřevu je pak konstrukce stolu z černé práškované oceli, která vnese prvek industriálního stylu do vaší domácnosti. Oba materiály se ale vzájemně harmonicky doplňují. Deska stolu má rozměr cca 70 x 70 cm a nabízí kromě místa pro dekoraci i prostor pro nápoje, malý snack nebo noviny.  Konferenční stolek nadchne jako praktický a zároveň designový kousek. Pořiďte si ho jednoduše online! – **DESKA:BUK JÁDR. OLEJ. 0030, – **KONSTRUKCE: 0032 ČERNÁ, – **D/Š/V: 70/70/41,5 CM. Barva – černá. Materiál – jádrový buk.

Neodolatelný produkt Novel KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy buku, dřevo, 70/70/41,5 cm originál od značky Novel snadno naleznete u nás teď v akci. Akční cena již od 3 499 Kč.