Odkládací podložka na područky OSEN bambus / černá

Tento levný kus Odkládací podložka na područky OSEN bambus / černá od top výrobce Kondela můžete získat zde ve slevě! V akci od 550 Kč. EAN: 33420109902575
Odkládací podložka na područky OSEN bambus / černá
Značka: Kondela
550 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nabízíme Vá, doplněk v podobě odkládací podložky na opěrku sedací soupravy, pohovky nebo křesla. OSEN je praktická a vaše pohodlí rozhodně dotáhne k dokonalosti. Je vyrobena z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Spodní část podložky tvoří plst v černé barvě. Můžete ji využít jako opěrku rukou na sedačce a křesle, ale umí se krásně ukázat i na taburetu nebo jiném povrchu. Můžete ji kdekoliv přemístit a snadno poskládat.
Barva: přírodní / černáMateriál: lakovaný bambusRozměry: šířka: 48 cm hloubka: 32 cmvýška: 1 cm
Nosnost: 5 kgHmotnost: 1,3 kgDodáváno v demontu. ,Nabízíme Vá, doplněk v podobě odkládací podložky na opěrku sedací soupravy, pohovky nebo křesla. OSEN je praktická a vaše pohodlí rozhodně dotáhne k dokonalosti. Je vyrobena z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Spodní část podložky tvoří plst v černé barvě. Můžete ji využít jako opěrku rukou na sedačce a křesle, ale umí se krásně ukázat i na taburetu nebo jiném povrchu. Můžete ji kdekoliv přemístit a snadno poskládat.
Barva: přírodní / černáMateriál: lakovaný bambusRozměry: šířka: 48 cm hloubka: 32 cmvýška: 1 cm
Nosnost: 5 kgHmotnost: 1,3 kgDodáváno v demontu. 

Další produkty z kategorie Odkládací podložky na opěrky