Sedací vak KENOD béžová

Tento velmi žádaný kus Sedací vak KENOD béžová pocházející od značky Kondela jednoduše seženete zde za výhodnou cenu! Akční ceny již od 2 590 Kč. EAN: 32242107702482
Sedací vak KENOD béžová
Značka: Kondela
2 590 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Je všeobecně známo, že sedací vak je pro naše zdraví prospěšný. Pohladí nejen naše křivky, ale je balzámem na duši. Navíc zabraňuje nesprávnému držení těla při dlouhodobém sezení. Bolest zad už nebude představovat žádný problém. Pokud uvažujete o takové variantě, sedací vak KENOD je určen právě pro vás. KENOD je čalouněný béžovou látkou a vyplněn je polystyrenovými kuličkami, které jsou antialergické a přizpůsobivé postavě. Jakékoliv opotřebení vaku není problém. Kuličky je možné kdykoliv dokoupit a vyměnit. Sedací vak KENOD dokáže prakticky nahradit tradiční židli a umí být i vkusným doplňkem v domácnosti. Dokonce pro jeho nápaditý vzhled ho můžete použít i např. na terase, balkoně nebo i v restauraci či baru. Bez něj si sezení už nebude vědět představit.Výplň do sedacího vaku je balená zvlášť. Sedací vak je nutné před použitím naplnit. 
Barva:béžová
Materiál:látka / EPS (polystyrenové kuličky)
Rozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 95 cmobjem: 250 loděruodolnost textilie podle testu Martindale: 75 000 oděrek
Nosnost:90 kg
Hmotnost:5 kg
Dodáváno v demontu.,Je všeobecně známo, že sedací vak je pro naše zdraví prospěšný. Pohladí nejen naše křivky, ale je balzámem na duši. Navíc zabraňuje nesprávnému držení těla při dlouhodobém sezení. Bolest zad už nebude představovat žádný problém. Pokud uvažujete o takové variantě, sedací vak KENOD je určen právě pro vás. KENOD je čalouněný béžovou látkou a vyplněn je polystyrenovými kuličkami, které jsou antialergické a přizpůsobivé postavě. Jakékoliv opotřebení vaku není problém. Kuličky je možné kdykoliv dokoupit a vyměnit. Sedací vak KENOD dokáže prakticky nahradit tradiční židli a umí být i vkusným doplňkem v domácnosti. Dokonce pro jeho nápaditý vzhled ho můžete použít i např. na terase, balkoně nebo i v restauraci či baru. Bez něj si sezení už nebude vědět představit.Výplň do sedacího vaku je balená zvlášť. Sedací vak je nutné před použitím naplnit. 
Barva:béžová
Materiál:látka / EPS (polystyrenové kuličky)
Rozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 95 cmobjem: 250 loděruodolnost textilie podle testu Martindale: 75 000 oděrek
Nosnost:90 kg
Hmotnost:5 kg
Dodáváno v demontu.