Voglauer POSTEL, 180/200 cm, dřevo, barvy dubu

VOGLAUER je značka s garancí rakouské kvality, která dokazuje, jakou nadčasovou eleganci dřevo vyzařuje. Tato postel je vyrobená z... více informací »
Voglauer POSTEL
Značka: Voglauer
32 792 Kč39 990 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost
VOGLAUER je značka s garancí rakouské kvality, která dokazuje, jakou nadčasovou eleganci dřevo vyzařuje. Tato postel je vyrobená z...

VOGLAUER je značka s garancí rakouské kvality, která dokazuje, jakou nadčasovou eleganci dřevo vyzařuje. Tato postel je vyrobená z dýhy divokého dubu a na první pohled zaujme strukturou dřeva s jeho jedinečnými prasklinami a suky, které vytváří charakter celé postele. Prostorná plocha lůžka cca 180 x 200 cm je optimální pro 2 osoby. Spodní konstrukce je velmi stabilní, neboť střed je podložen masivní příčkou, která je nastavitelná do 4 pozic a nabízí přídavnou oporu pro oddělené lamelové rošty. Cena nezahrnuje lamelový rošt, matraci, lůžkoviny a dekoraci.  Záhlaví postele zaujme nejen opticky, ale využijete ho rádi i jako opěrku při čtení nebo relaxaci. Za příplatek jsou v našich obchodních domech k dostání různé varianty, doplňkový nábytek a příslušenství jako například osvětlení nebo noční stolek. Dopřejte si s postelí značky VOGLAUER spánek jako v přírodě! – **TYP:TB820,AUSF:ER-DUB DIVOKÝ – **RUSTICO ČERNÁ – **PL.LŮŽKA:180X200 CM. Barva – barvy dubu. Materiál – .

Tento kvalitní výrobek Voglauer POSTEL, 180/200 cm, dřevo, barvy dubu od výrobce Voglauer jednoduše získáte zde teď právě téměř zdarma! Ceny již od 32 792 Kč.