decorior

Konferenční stolek LINDY 90

Oblíbený a kvalitní výrobek Konferenční stolek LINDY 90 od dodavatele kvalitních produktů Kondela snadno můžete najít online pořád výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 1 790 Kč.
EAN: 139686
Konferenční stolek LINDY 90
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
1 790

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Konferenční stolek LINDY má šířku 90 cm. Jeho úložný prostor je tvořen ze dvou otevřených polic, které jsou předělené. Je vkusný, jednoduchý a elegantní. Bílý lesk působí moderně a zapadne do jakékoli obýváku.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD Rozměry: šířka: 90 cmhloubka: 60 cmvýška: 35,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 23 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Konferenční stolek LINDY má šířku 90 cm. Jeho úložný prostor je tvořen ze dvou otevřených polic, které jsou předělené. Je vkusný, jednoduchý a elegantní. Bílý lesk působí moderně a zapadne do jakékoli obýváku.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD Rozměry: šířka: 90 cmhloubka: 60 cmvýška: 35,5 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 23 kgDodáváno v demontu.