decorior

Psací stůl LINDY 1D1S/120

Tento unikátní kus Psací stůl LINDY 1D1S/120 značky Kondela máte možnost dostat právě teď téměř zdarma. Akční cena 4 280 Kč.
EAN: 139682
Psací stůl LINDY 1D1S/120
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
4 280

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
PC stůl 1D1S / 120 má šířku 120 cm a disponuje jednou skříňkou, která obsahuje dvě police a jednu zásuvku. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 120 cmhloubka: 67  cmvýška: 76 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 48 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
PC stůl 1D1S / 120 má šířku 120 cm a disponuje jednou skříňkou, která obsahuje dvě police a jednu zásuvku. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDFRozměry: šířka: 120 cmhloubka: 67  cmvýška: 76 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 48 kgDodáváno v demontu.