decorior

Šatní skříň 4D LINDY

Designový výrobek Šatní skříň 4D LINDY od skvělého výrobce Kondela máte možnost získat na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 8 190 Kč.
EAN: 139694
Šatní skříň 4D LINDY
Ověřit dostupnost
Značka: Kondela
8 190

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Čtyřdveřová skříň LINDY je ideální řešení i pro menší místnosti. Díky své šířce 106 cm ji pohodlně umístíte i do menších ložnic či obýváků. Je rozdělena na věšákovou a policovou část. Obsahuje 3 police a jednu věšákovou tyč. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 106 cmhloubka: 56 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 84 kgDodáváno v demontu.,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Čtyřdveřová skříň LINDY je ideální řešení i pro menší místnosti. Díky své šířce 106 cm ji pohodlně umístíte i do menších ložnic či obýváků. Je rozdělena na věšákovou a policovou část. Obsahuje 3 police a jednu věšákovou tyč. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF Rozměry: šířka: 106 cmhloubka: 56 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 84 kgDodáváno v demontu.